Bilgilendirme

Foving Uygulaması Reklam Şikayet

Uygulamada bulunan bir reklam beni rahatsız etti

Foving uygulaması reklam veren kurum ve kuruluşları, reklam görsellerini, açıklamalarını ve diğer medyaları detaylı bir şekilde incelemektedir. Ancak bizim reklamda göremediğimiz bir durum sizi rahatsız ediyorsa lütfen bunu bize iletişim sayfasını kullanarak bildirin. Sizlerin görüşleri Foving ekibi tarafından çok önemlidir.

Neden reklamlar var

Foving uygulaması binlerce kullanıcı tarafında günde bir çok defa kullanılmaktadır. Buda sunucu, bakım, güvenlik gibi bir çok işlerin kusursuz şekilde yapılmasını gerektiriyor. Uygulamı geliştirmek, güncel tutmak ve güvenli kullanıma sunmak için sürekli çalışan bir ekibimiz bulunmakta ve bunların giderlerini karşılamak için reklam almak zorundayız.

Reklam görmek istemiyorum

Eğer uygulamayı kullanırken reklam görmek istemiyorsanız PRO sürümü satın alabilirsiniz. Böylece uygulamayı kullanırken reklamları görmez ve daha hızlı bir performans elde edersiniz.

PRO sürümü nasıl elde edebilirim ?

PRO Sürüm sadece özel müşteriler ve iş adamları için hazırlanmıştır. PRO sürüm hakkında detaylı bilgi almak için bize iletişim sayfasını kullanarak ulaşın.
Foving Android Foving IOS
Foving, Antalya için geliştirilmiş bir şehir ve etkinlik rehberidir. Şehir'de olan biten herşeyi takip etmek için uygulamamızı indirmeyi unutmayın...

Foving, © Copyright 2014 - 2016 Tüm Hakları Saklıdır