Bilgilendirme

Foving Uygulaması hashtag Kullanımı

Hashtag Nedir ?

hashtag bir gönderi yaparken kullanıcılar tarafından gönderi hakkında kısaca bilgi vermek amacı ile yazdığınız etiketlerdir. Bu etiketler sayesinde aynı etiketi takip eden tüm kullanıcılar gönderinizi görebilecektir.

Neden Hashtag Kullanmalıyım ?

Gönderinizi paylaşırken kullandığınız hashtaglar (etiketler) sayesinde daha çok kullanıcı tarafından gönderileriniz görülür. Böylece gönderiniz hakkında daha fazla kişiden görüş alabilirsiniz.

Neden Limit Var ?

Bir gönderi için en fazla 3 hashtag kullanımına izin veriyoruz. Daha fazla hashtag kullanımı sistemi kötüye kullanan kullanıcılara engel olmak amacı ile yasaklamıştır.

Hashtag Takip Nedir ?

Bir hashtag'ı takip ettiğiniz zaman diğer kullanıcılar o hashtag ile paylaşım yaptığında bildirim alırsınız. Bu bir nevi kendi ilgi alanlarınızı takip etme ve aynı ilgi alanlarını takip edenler ile iletişim kurma olanağı sağlar. Örnek vermek gerekirse #trafik hashtag'ını takip ettiğinizde başka bir kullanıcı yol durumu, trafik durumu, radar noktası gibi durumları bildirmek için #trafik hashtagı ile paylaşımda bulunabilir. Böylece diğer #trafik hashtag'ını takip eden şöförler yol durumu vb durumlardan anında bilgi almış olur.

Kötüye kullanım

Hiç birr kullanıcı argo, reklam, cinsellik, şiddet ve siyaset içerikli hashtag paylaşımında bulunamaz, Bu tür hashtagların tespit edilmesi durumunda kullanıcı sistemden banlanır. Aynı durumun tekrarında ise Telefon yada Tabletin IP, Mac, Seri Numaraları engellenip o cihaz üzerinden Foving uygulamasına erişim tamamen ve süresiz kısıtılanır. Eğer bir kötüye kullanım farketiyseniz bunu bize lütfen iletisim sayfasını kullanarak bildirin.
Foving Android Foving IOS
Foving, Antalya için geliştirilmiş bir şehir ve etkinlik rehberidir. Şehir'de olan biten herşeyi takip etmek için uygulamamızı indirmeyi unutmayın...

Foving, © Copyright 2014 - 2016 Tüm Hakları Saklıdır