Bilgilendirme

Mekan Sahipleri ve Mekan Yönetmek

Mekan nedir ?

Mekan, Antalya 'da bulunan ve yerel halka hizmet veren kafe, restauran, otel, belediye, otobüs durağı gibi yerlerin bilgilerini, konumu, adresini gösteren bir sosyal sayfadır.

Mekanlar nasıl ekleniyor ?

Mekanlar ekibimiz tarafından özenle ve incelikle manuel ve otomatik olarak sisteme eklenmektedir. Bir kullanıcının mekan ekleme ve oluşturması şuan için mümkün değildir.

Mekan bilgilerini nasıl güncellerim ?

Mekan bilgilerini güncelleme işlemi sadece moderatörler tarafından yapılmaktadır. Eğer sizde bir modeatör olmak istiyorsanız lütfen iletişim sayfasını kullanarak bizimle iletişime geçin.

Bir Mekanı nasıl yönetebilirim ?

Eğer mekanın sahibi iseniz lütfen bizimle Iletişim sayfasını kullanarak iletişime geçin. Sizlere yardımcı olabilmek amacı ile bir Foving çalışanı sizinle iletişime geçecektir.

Bir Mekanı nasıl silebilirim?

Malesef mekan ekleme, düzeltme ve silme işlemlerini sadece moderatörler yapabilmektedir. Bir mekanın yanlış olduğunu düşünüyor veya o mekanın kapandığını bildirmek istiyorsan lütfen bize iletişim sayfasını kullanarak bunu bildir.
Foving Android Foving IOS
Foving, Antalya için geliştirilmiş bir şehir ve etkinlik rehberidir. Şehir'de olan biten herşeyi takip etmek için uygulamamızı indirmeyi unutmayın...

Foving, © Copyright 2014 - 2016 Tüm Hakları Saklıdır