Bilgilendirme

IOS ile Foving

iOS (Iphone, Ipad) cihazıma Foving uygulamasını nasıl indirip kurabilirim.

Foving uygulamasını güvenlik nedeni ile sadece cihazınızın uygulama mağazasından indirebilirsiniz. Uygulamamızın en güncel sürümünü iTunes App Store 'dan bulabilirsiniz. Başka bağlantı ve kaynaklardan indirilen uygulamalar güvenli olmayıp tarafımıza ait değildir.

iOS için Foving uygulamasını indirmeyi denedim ama olmuyor.

Şu anda bazı kişiler iTunes App Store'dan Foving uygulamasını indirmeyle ilgili sorunlar yaşamaktadır. iOS için Foving uygulamasını indirmeyi ve yüklemeyi denerken bir sorunla karşılaşıyorsanız, bize bildirin.

Foving uygulamasının en son sürümünü nasıl bulurum ve yükseltirim?

Foving uygulamalarının en son sürümlerini telefonunuzun uygulama mağazasını (ör. iTunes App Store, Google Play) ziyaret ederek bulabilirsiniz. Buradan uygulamadaki yenilikleri görebilir ve en son sürümü yükleyebilirsiniz.

Cep telefonumdan veya tabletimden anında ilet bildirimlerini nasıl açıp kapatırım?

Anında ilet bildirimlerini uygulamayı ilk kurduğunuzda otomatik olarak açık şekilde gelir. Bildirimleri almak için ilk olarak telefonunuzun veya tabletinizin ayarlarından bu özelliği açmanız gerekir.
  • Telefonunuzdan bildirimleri açmak veya kapatmak için aşağıdak adımları takip edin.
  • Telefonunuz > Ayarlar > Foving > Bildirimleri Aç / Kapa

iPhone veya iPad uygulamasından nasıl çıkış yaparım?

IOS için Foving uygulamasından çıkış yapmak için:
Uygulamanın sol üst köşesindeki butona tıklayın
En alta inin ve Çıkış Yap'a dokunun

iOS için Foving uygulamasında çalışmayan bir özellik var.

iOS için Foving uygulamasında çalışmayan bir özellik varsa, öncelikle uygulamanın en güncel sürümüne sahip olduğunuzdan emin olun. Bunun için, iPhone veya iPad'inizde App Store'a gidin ve uygulamayı güncelleyin. Foving uygulamasının sizde olmayan yeni bir sürümü varsa, indirmeniz için orada listelenecektir. Son sürümü yüklemenize rağmen uygulamada bazı özellikler çalışmıyorsa lütfen bize bunu bildirin.
Foving Android Foving IOS
Foving, Antalya için geliştirilmiş bir şehir ve etkinlik rehberidir. Şehir'de olan biten herşeyi takip etmek için uygulamamızı indirmeyi unutmayın...

Foving, © Copyright 2014 - 2016 Tüm Hakları Saklıdır