Bilgilendirme

Foving Uygulaması Güvenlik Bilgileri

Bilgilerim ne kadar güvende

Foving uygulaması Foving çalışanları tarafından özenle ve en son kullanılan teknolojiler ile hazırlanmıştır. Sistemi kontrol eden ve sürekli güvenliği takip eden bir ekibimiz bulunmaktadır. Ayrıca tüm bilgiler şifrelendikten sonra sistemimize kayıt edilmektedir. Sistemi güvenli tutabilmek için web üzerinden hiç bir şekilde veri paylaşmıyor ve data erişimine izin vermiyoruz. Merak etmeyin bilgileriniz bizimle güvende.

Hesabım başkasının eline geçti

Hesabınızın başkasının eline geçtiğini düşünüyorsanız, hesabınızı güvene almanıza yardımcı olabiliriz. Bu işlem, hesabınızın veya cihazınızın bir virüs veya zararlı yazılımdan etkilendiği durumlarda da yardımcı olabilir. Hesabınızı güvene almanıza yardımcı olacak bu araçları ve ipuçlarını da inceleyebilirsiniz.
  • 1. Şifrenizi koruyun:
  • 1.a : Foving şifrenizi internette başka bir yerde kullanmayın.
  • 1.b : Şifrenizi asla paylaşmayın. Şifrenizi bilen tek kişi siz olmalısınız.
  • 1.c : Şifrenizde adınızı veya yaygın sözcükleri kullanmayın. Kolay tahmin edilebilecek bir şifre kullanmayın.
  • 2. E-posta hesaplarınızın güvende olduğundan emin olun.
  • 3. Başkalarıyla paylaştığınız bir cihazı kullandıktan sonra Foving uygulamasından çıkış yapın.

Foving, bilgilerimi korumak için neler yapar?

Bilgilerinizin korunmasına çok önem veriyoruz. Güvenlik risklerini önlemek ve verilerinizin güvenliğini sağlamak için sektör standardı olan ve mülkiyet hakları bulunan ağ izleme araçları sistemimizde sürekli çalıştırılmaktadır. Tüm veriler sisteme en son teknoloji şifreleme yöntemleri ile şifrelendikten sonra kayıt edilmektedir. Ayrıca giriş yaptığınızda güvenli bir sayfa yayınlarız ve sektör standardı şifreleme özelliklerini kullanırız. Bu durum URL'den (internet adresi) her zaman anlaşılamayabilir, ancak girişlerimiz kesinlikle güvenlidir.

Bir güvenlik açığı farkettim

Foving uygulaması son teknoloji sistemler ile kodlanmış olup, özel ekibimiz ve sunucumuz üzerinde barınmaktadır. Ancak bir güncelleme sonrası yada hata sonucu oluşan açığı farketmiş olabilirsiniz. Bunun için lütfen bize iletisim sayfasını kullanarak bir bildiri gönderin. En kısa zamanda bir Foving çalışanı sizi arayacaktır.
Foving Android Foving IOS
Foving, Antalya için geliştirilmiş bir şehir ve etkinlik rehberidir. Şehir'de olan biten herşeyi takip etmek için uygulamamızı indirmeyi unutmayın...

Foving, © Copyright 2014 - 2016 Tüm Hakları Saklıdır