Bilgilendirme

Android ile Foving

Android (Samsung, LG vb) cihazıma Foving uygulamasını nasıl indirip kurabilirim.

Foving uygulamasını güvenlik nedeni ile sadece cihazınızın uygulama marketinden indirebilirsiniz. Uygulamamızın en güncel sürümünü ise Google Play Store 'den bulunmaktadır. Başka bağlantı ve kaynaklardan indirilen uygulamalar güvenli olmayıp tarafımıza ait değildir.

Android için Foving uygulamasını indirmeyi denedim ama olmuyor.

Şu anda bazı kişiler Google Play Store'dan Foving uygulamasını indirmeyle ilgili sorunlar yaşamaktadır. Android için Foving uygulamasını indirmeyi ve yüklemeyi denerken bir sorunla karşılaşıyorsanız lütfen bunu bize bildirin.

Foving uygulamasının en son sürümünü nasıl bulurum ve yükseltirim?

Foving uygulamalarının en son sürümlerini telefonunuzun uygulama mağazasını (ör. iTunes App Store, Google Play) ziyaret ederek bulabilirsiniz. Buradan uygulamadaki yenilikleri görebilir ve en son sürümü yükleyebilirsiniz.

Cep telefonumdan veya tabletimden anında ilet bildirimlerini nasıl açıp kapatırım?

Anında ilet bildirimlerini uygulamayı ilk kurduğunuzda otomatik olarak açık şekilde gelir. Bildirimleri almak için ilk olarak telefonunuzun veya tabletinizin ayarlarından bu özelliği açmanız gerekir.
  • Telefonunuzdan bildirimleri açmak veya kapatmak için aşağıdak adımları takip edin.
  • Telefonunuz > Ayarlar > Foving > Bildirimleri Aç / Kapa

Android veya Android Tablet uygulamasından nasıl çıkış yaparım?

Android için Foving uygulamasından çıkış yapmak için:
Uygulamanın sol üst köşesindeki butona tıklayın
En alta inin ve Çıkış Yap'a dokunun

Android için Foving uygulamasında çalışmayan bir özellik var.

Android için Foving uygulamasında çalışmayan bir özellik varsa, öncelikle uygulamanın en güncel sürümüne sahip olduğunuzdan emin olun. Bunun için, Telefon veya Tableti'inizde Google Play Store'ye gidin ve uygulamayı güncelleyin. Foving uygulamasının sizde olmayan yeni bir sürümü varsa, indirmeniz için orada listelenecektir. Son sürümü yüklemenize rağmen uygulamada bazı özellikler çalışmıyorsa lütfen bize bunu bildirin.
Foving Android Foving IOS
Foving, Antalya için geliştirilmiş bir şehir ve etkinlik rehberidir. Şehir'de olan biten herşeyi takip etmek için uygulamamızı indirmeyi unutmayın...

Foving, © Copyright 2014 - 2016 Tüm Hakları Saklıdır