DUYURU

#Foving'in tüm özelliklerinden faydalanabilmek ve #Antalya'yı takip etmek için mobil uygulamamızı ücretsiz indirin ve şehrinize katkıda bulunun.

Foving uygulaması sayesinde şehrindeki tüm #Etkinlik #Konser #Gösteri #Festival #Yarışma #Eğlence #Parti gibi etkinlikleri takip edebilir, #Mekanlar hakkında bilgi alıp kampanyalardan yararlanabilir veya şehrin en iyilerini keşfedip civardaki yeni insanlar ile tanışabilirsin.

ÜCRETSIZ INDIR

Foving Android Foving IOSKAMP

Kamp - Yaz Kampı17

Yurt içerisinde ve Yurt dışarısında eğitim faaliyetlerini yürüten Dernegimiz Üniversite öğrencilerini kampa davet ediyor.

DIŞARI ÇIK

Aura Club81

Gece Kulübü - Bar - Eğlence

KEŞFET

Teras Piknik36

Köy Kahvaltısı - Doğa Manzarası - Piknik Alanı

LISTELER

Şehrin En Iyi Balıkçısı98

Antalya'nın En iyi balık restaurantları sizce hangisi ve nerede ?

Bilgilendirme

Faruk Güllüoğlu | Antalya

Faruk Güllüoğlu

AntalyaTatlı Keyfi8.411 kişi beğendi
150 yıla yakın tecrübesiyle en yüksek kalitede ve hizmet anlayışıyla Türkiye'nin lider markası olan Faruk Güllüoğlu, gelenek, prestij, kalite ve ayrıcalıkları temsil eder.

Kurumsal satış olarak 2002 yılından beri pek çok farklı sektörden Türkiye'nin ve dünyanın lider markalarına hizmet verilmektedir. Firmamıza duyulan güvenle bugüne kadar 5 yıldızlı otel zincirlerinden, havayollarına, ilaç ve kimya sanayinden finans kuruluşlarına, iletişim devlerine kadar pek çok başarılı firma toplu satın alımlarında Faruk Güllüoğlu güvencesini ve kalitesini tercih etmiştir.

Faruk Güllüoğlu kurumsal satış hizmeti ile ürünlerini tüm Türkiye'ye ulaştırarak; dilediğiniz takdirde kurumunuza özel projeler geliştirmektedir. Kurumsal firmaların ve Kamu kurumlarının toplu alım ve ihalelerine ilişkin ürün satışları için her türlü bilgi ve hizmeti sunmaktadır. Kurumsal satış hizmetleri ile ihtiyaçlarınızı size uygun şartlarda hazırlamaktadır.

Faruk Güllüoğlu markamızın vermiş olduğu güven, kaliteli hizmet anlayışı ve eşsiz lezzetteki ürünlerimizle siz değerli kurumsal müşterilerimize her daim hizmet vermeye hazırdır.

HARITA

MEKAN RESIMLERI

Antalya

BENZER MEKANLAR

Donkişot Börek & Mantı

Donkişot Börek & Mantı

9.21 BeğeniKahvaltıya Git

Donkişot’la hayat yolculuğu ...

Caribou Coffee

Caribou Coffee

9.211 BeğeniBir Kahve iç

Bulunması gereken en güzel kahvel...

The Big Man

The Big Man

9.42 BeğeniBir Kahve iç

The Big Man Cafe & Bistro, 2006 yı...

Bi' Büyük Meyhane

Bi' Büyük Meyhane

9.5193 BeğeniRakı Keyfi

Sahibelerinin deyimi ile “Yeni ne...

YORUMLAR

Bilgi Yorum yazabilmek için foving uygulamasını kullanmanız gerekli.

Foving, Antalya için geliştirilmiş bir şehir ve etkinlik rehberidir. Şehir'de olan biten herşeyi takip etmek için uygulamamızı indirmeyi unutmayın...

Foving, © Copyright 2014 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır
Bu sitenin alt yapısı Fon Perde tarafından sağlanmaktadır. Toplam ziyaretçi sayısı : 44538