DUYURU

#Foving'in tüm özelliklerinden faydalanabilmek ve #Antalya'yı takip etmek için mobil uygulamamızı ücretsiz indirin ve şehrinize katkıda bulunun.

Foving uygulaması sayesinde şehrindeki tüm #Etkinlik #Konser #Gösteri #Festival #Yarışma #Eğlence #Parti gibi etkinlikleri takip edebilir, #Mekanlar hakkında bilgi alıp kampanyalardan yararlanabilir veya şehrin en iyilerini keşfedip civardaki yeni insanlar ile tanışabilirsin.

ÜCRETSIZ INDIR

Foving Android Foving IOSKAMP

Kamp - Yaz Kampı17

Yurt içerisinde ve Yurt dışarısında eğitim faaliyetlerini yürüten Dernegimiz Üniversite öğrencilerini kampa davet ediyor.

DIŞARI ÇIK

Aura Club81

Gece Kulübü - Bar - Eğlence

KEŞFET

Teras Piknik36

Köy Kahvaltısı - Doğa Manzarası - Piknik Alanı

LISTELER

Şehrin En Iyi Balıkçısı98

Antalya'nın En iyi balık restaurantları sizce hangisi ve nerede ?

Bilgilendirme

Caribou Coffee | Antalya

Caribou Coffee

AntalyaBir Kahve iç9.211 kişi beğendi
Bulunması gereken en güzel kahveleri aramak için dünyayı dolaşan kişi olarak kahvelerimizin her birine derin ve kişisel bir bağlılığım var. Daha da önemlisi bu harikulade kahveleri üreten insanlarla ve arazilerle aramda bir bağlantı oluştu. 10 yılı aşkın süredir kahve tedarik zincirimizin başındaki insanlarla ilişkiler geliştirmek ve sürdürmek kahve departmanının görevi olmuştur. Bu insanlar her menşe ülkedeki çiftçiler ve ihracatçılardır. Şirketimizin hacminin ortaya koyduğunun aksine kahvemizi satın alırken isimsiz çalışmıyoruz. Bunun yerine dünya genelinde ailelerin ve toplulukların tamamını etkileyen ve onlara nüfuz eden uzun vadeli ilişkiler geliştirdik. Caribou Coffee için yaptığım işi yerine getirirken dünyanın dört bir yanına seyahat edebildiğim için bana hep çok şanslı olduğumu söylerler. Ve her ne kadar buna katılsam da, bu çoğu insanın düşündüğü kadar göz kamaştırıcı bir iş de değil. Gördüğünüz gibi, aradığım özel çekirdeklerden sorumlu kişilerle bir tedarik ilişkisi kurmak için kahve üreten ülkelerin kırsal iç kesimleri boyunca yoğun olarak seyahat etmek zorundayım. Dağ yollarından geçen otomobiller içinde saatler geçiriyorum, garip yiyecekler sindirim sistemimi mahvediyor ve bedenim saatin kaç olduğunu anlayabilmek için mücadele ediyor. Günler hep güneş doğmadan başlıyor ve yatma vaktinden epey sonraya kadar devam ediyor. Kaldığım ve ayrıldığım çok sayıda otel her zaman beni nerede uyandığımı bilmez hale getiriyor. Dünyanın en güzel kahvelerini bulma çabamızın bu daha gösterişli yönlerini size anlatıyorum çünkü meşgalemizin gerçekliği bu. Caribou Coffee olarak konuklarımızın beklentisi içinde geldikleri kaliteli kahvelerin tedarikinin sürekliliğini bu şekilde sağlıyoruz. Bu bizim için bir yatırım gerektirse de buna değecek bir yatırım çünkü kaliteden ödün vermememizi sağlıyor. Çoğunlukla kahve ekibimizin görünen yüzü ben olsam da, emin olun perde arkasında çalışan insanlardan oluşan inanılmaz bir ekip bulunuyor - çekirdekleri alan arkadaşlarımızdan, onları depomuza kabul edenlere, onları harmanlayan, kavuran ve paketleyenlere ve nihayet kalite güvence testlerini yapanlara kadar. Caribou'da kahvelerimizi bu derece özel yapan çekirdeklerin bulunması ve muhafaza edilmesi konusunda kendilerini adamış bir grup kahve tiryakisine sahip olduğumuz için çok şanslıyız. Gösterilen bütün çabaya değiyor çünkü kahve bizim tutkumuz ve ona başka bir şekilde sahip olamazdık. O yüzden lütfen arkanıza yaslanın ve fincanınızda bulunan ürünlerin tadını çıkarın… Nasıl istiyorsanız o şekilde.

HARITA

MEKAN RESIMLERI

Antalya

BENZER MEKANLAR

Donkişot Börek & Mantı

Donkişot Börek & Mantı

9.21 BeğeniKahvaltıya Git

Donkişot’la hayat yolculuğu ...

Caribou Coffee

Caribou Coffee

9.211 BeğeniBir Kahve iç

Bulunması gereken en güzel kahvel...

The Big Man

The Big Man

9.42 BeğeniBir Kahve iç

The Big Man Cafe & Bistro, 2006 yı...

Bi' Büyük Meyhane

Bi' Büyük Meyhane

9.5193 BeğeniRakı Keyfi

Sahibelerinin deyimi ile “Yeni ne...

YORUMLAR

Bilgi Yorum yazabilmek için foving uygulamasını kullanmanız gerekli.

Foving, Antalya için geliştirilmiş bir şehir ve etkinlik rehberidir. Şehir'de olan biten herşeyi takip etmek için uygulamamızı indirmeyi unutmayın...

Foving, © Copyright 2014 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır
Bu sitenin alt yapısı Fon Perde tarafından sağlanmaktadır. Toplam ziyaretçi sayısı : 46562