DUYURU

#Foving'in tüm özelliklerinden faydalanabilmek ve #Antalya'yı takip etmek için mobil uygulamamızı ücretsiz indirin ve şehrinize katkıda bulunun.

Foving uygulaması sayesinde şehrindeki tüm #Etkinlik #Konser #Gösteri #Festival #Yarışma #Eğlence #Parti gibi etkinlikleri takip edebilir, #Mekanlar hakkında bilgi alıp kampanyalardan yararlanabilir veya şehrin en iyilerini keşfedip civardaki yeni insanlar ile tanışabilirsin.

ÜCRETSIZ INDIR

Foving Android Foving IOSKAMP

Kamp - Yaz Kampı17

Yurt içerisinde ve Yurt dışarısında eğitim faaliyetlerini yürüten Dernegimiz Üniversite öğrencilerini kampa davet ediyor.

DIŞARI ÇIK

Aura Club81

Gece Kulübü - Bar - Eğlence

KEŞFET

Teras Piknik36

Köy Kahvaltısı - Doğa Manzarası - Piknik Alanı

LISTELER

Şehrin En Iyi Balıkçısı98

Antalya'nın En iyi balık restaurantları sizce hangisi ve nerede ?

Bilgilendirme

Antalya'nın En İyi Golf Otelleri | Antalya

Antalya'nın En İyi Golf Otelleri

Liste21 Kişi Beğendi

Dünya'nın en iyi golf merkezlerinden biri olan Antalya'da golf severler için bir çok otel var. Özellikle Belek başta olmak üzere golf sever için bir çok otel mevcut. Golf severler için hazırladığım bu listeye göz atmanızı tavsiye ederiz.

1- Maxx Royal Belek Golf Resort

Max Royal Otel Antalya ve Belek'in en iddaalı ve en büyük golf otellerinden biridir. Özellikle golf severler tarafından en çok tercih edilen otellerden biri olan Maxx Royal otel Colin Montgomerie tarafından tasarlanmış sahalarıyla Belek'in en iddialı golf tesisi olma özelliğine sahip. Hem doyasıya tatil yapıp hemde golf yeteneğinizi diğer golf severler ile paylaşabileceğiniz Maxx Royal otel listemizin ilk sırasında yer alıyor.

Adres:İskele Mevkii, Belek, 07500 Serik/Antalya
Telefon:(0242) 710 2700


2- Cornelia Diamond Golf Resort & Spa

Dünya'nın Golf'te en ünlü isimlerinden olan David Leadbetter ve Ernie Els, Charles Howell III, Trevor Immelman, Nick Fiyat, Greg Norman, Michelle Wie ve Paula Creamer birlikte öğretim akademisi açtılar. Özellikle profesyonel golfçülerin her yaz toplanıp kendi aralarından turnuva düzenledikleri doğası ve manzarasıylada harika bir otel. Cornelia Diamond Golf Resort & Spa listemizde ikinci sırada yer alıyor.

Adres: Ileri Basi Mevkii, 07500
Telefon:(0242) 710 1500


3- Regnum Carya Golf & Spa Resort

Türkiye'nın ve Belek'in ilk klasik golf kulubü sahip olan Regnum Carya otel eşsiz mimarı ile belek'in en popüler golf otellerinden biri. The Championship Golf Sahasına sahip Carya Golf Kulübü'nün tasarımı, beş kez British Open şampiyonu olan Peter Thomson'ın kurucusu olduğu Thomson Perrett&Lobb Golf Course Architects tarafından yapılmıştır. Dünya'nın en iyi 100 golf kulübünde olan Carya Golf Kulübü golf 18 delikli uluslarası turnuva oynatma hakkına sahip nadir golf kulüplerinden biridir. Regnum Carya Golf Otel listemizin üçüncü sırasında yer alıyor.

Adres:Regnum Carya Golf & Spa Resort , Kadriye Bölgesi, Üçkum Tepesi Mevkii, Belek-Antalya
Telefon: (242) 710 34 34


4- Gloria Golf Resort

Antalya'nın en büyük golf eğitim tesislerinden biri olan Gloria Golf Akademi, hem bireysel hemde grup eğitim programları ile son derece profesyonel golfçüler yetiştiriyor. Özellikle golf'e yeni başlayan ve kendini geliştirmek isteyenler için çok iyi imkanlar sunan Gloria Golf Resort otel listemizde dördüncü sırada yer alıyor.

Adres: Acisu Mevkii Belek Serik Antalya, 07500
Telefon:(0242) 710 0600


5- Sirene Belek Golf Hotel

Doğa ile iç içe olan Sirene Belek Golf Hotel Belek'te orta düzey golfçüleri ağırlayan otellerden biri. Yeşilin tüm tonlarını görebileceğiniz doğal bitki yapısı, konforu, ferahlığı, geniş ve huzurlu mekanlarla rahatlığınız için tasarlanmış bu otel listemizin beşinci sırasında yer alıyor.

Adres:Sirene Belek Golf & Wellness Hotel, Ückumtepesi Mevkii PK No:33, 07500 Antalya
Telefon:(0242) 710 0800

Antalya

BENZER LISTELER

Antalya'nın En İyi Golf Otelleri

Antalya'nın En İyi Golf Otel...

21 Kişi Beğendi

Dünya'nın en iyi golf merkezlerin...

Antalya'nın Manzarası lle Ünlü En İyi Mekanları

Antalya'nın Manzarası lle Ü...

50 Kişi Beğendi

Antalya'nın kuşkusuz her köşesi...

Antalya'nın En İyi Spor Salonları

Antalya'nın En İyi Spor Salo...

14 Kişi Beğendi

Spor olmadan yapamam ama iyi bir sp...

Antalya'nın En İyi Balık Restaurantları

Antalya'nın En İyi Balık Re...

69 Kişi Beğendi

Antalya'nın en iyi taze balıklar...

YORUMLAR

Bilgi Yorum yazabilmek için foving uygulamasını kullanmanız gerekli.
Foving Android Foving IOS

Foving


Foving, Antalya için geliştirilmiş bir şehir ve etkinlik rehberidir. Şehir'de olan biten herşeyi takip etmek için uygulamamızı indirmeyi unutmayın...

Foving, © Copyright 2014 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır
Bu sitenin alt yapısı Fon Perde tarafından sağlanmaktadır. Toplam ziyaretçi sayısı : 44553