DUYURU

#Foving'in tüm özelliklerinden faydalanabilmek ve #Antalya'yı takip etmek için mobil uygulamamızı ücretsiz indirin ve şehrinize katkıda bulunun.

Foving uygulaması sayesinde şehrindeki tüm #Etkinlik #Konser #Gösteri #Festival #Yarışma #Eğlence #Parti gibi etkinlikleri takip edebilir, #Mekanlar hakkında bilgi alıp kampanyalardan yararlanabilir veya şehrin en iyilerini keşfedip civardaki yeni insanlar ile tanışabilirsin.

ÜCRETSIZ INDIR

Foving Android Foving IOSKAMP

Kamp - Yaz Kampı17

Yurt içerisinde ve Yurt dışarısında eğitim faaliyetlerini yürüten Dernegimiz Üniversite öğrencilerini kampa davet ediyor.

DIŞARI ÇIK

Aura Club81

Gece Kulübü - Bar - Eğlence

KEŞFET

Teras Piknik36

Köy Kahvaltısı - Doğa Manzarası - Piknik Alanı

LISTELER

Şehrin En Iyi Balıkçısı98

Antalya'nın En iyi balık restaurantları sizce hangisi ve nerede ?

Bilgilendirme

Terapi | Partnerimize Yaklaşmak | Antalya

Terapi | Partnerimize Yaklaşmak

AntalyaEtkinlik0 Kişi Katılıyor2016-05-27 - 18:30:00
Etkinlik 27 Mayıs gününde 18:30:00 'da başlayacak.
(242) 323 81 46
Yoga NewVita
Şirinyalı Mah. 1502/1 Sok. No:3 D:2 Lara, Antalya
Arayın : (242) 323 81 46
“Dünyada herhangi bir sorunu çözmenin en iyi yolu, iki tarafında oturup konuşmasıdır”, der Dalai Lama.

En sevdiğimiz kişilere ulaşamayınca nasıl hissediyoruz? Veya bunu duymasını ne çok isterdim derken buldunuz mu kendinizi hiç?

Konuşmanın hiçbir maliyeti olmamasına rağmen onu çok da kullanmaya niyetli davranmıyoruz çoğu zaman. Hiç olmadığı kadar çok konuşma şansına sahibiz hâlbuki. (Facetime, Skype gibi ulaşımı mümkün kılan onlarca yol yardımıyla her gün defalarca görüşebilmek gibi).

Samimi, hayatımızı değiştirecek diyalogları, bize en çok anlam ifade edenlerle yaşamamız için sayısız sebep var önümüzde.

Bu olanak, birçok yardımcı ile aramızda okyanuslar, kıtalar veya şehirler olsa bile var.

Elbette bu konuşmalardan nasıl yararlanabileceğimiz bilmek bizi çok değiştirecektir. Bu öğrenilebilir bir yetenek, doğumla gelen bir hediye değil. Bu yüzden hep beraber bu yeteneği öğrenmek ve geliştirmek için burada bulunuyoruz.

Partner’imize yaklaşmak ile bu enerjiyi oluşturmak ve ilerletmek için beraber adım atacağız.

Kendimize güven duymak, sessimizi duymak, bizim olanın olumluluğu gibi birçok kavram ve eyleme geçmiş hali ile tarifsiz duygular beslediğimiz insanlarda etkiler uyandıracağız.

İletişim eşsiz güzellikte sonuçlar verecektir. Başkalarının hayatını yaşar gibi geçirdiğimiz sessizlikleri geride bırakmamıza yardımcı olacağız. Bunu tek başımıza ve grubumuzla hep beraber yapmanın hem azmi hem de destek ruhunu hissedeceğiz.

Etkinlik, Paylaşımlar, toplu düşünmeler, meditasyonlar ve kimi zaman grup kimi zaman ise bireysel aktivitelerden oluşmaktadır. İster eşiniz veya partneriniz ile isterseniz de tek başınıza katılabilirsiniz.

Rahat giysiler, mesajlarınızı ve içinizdekini kaydedebileceğiniz kalem ve defterler, sizi temsil ettiğinizi düşündüğünüz en az 2 özel eşyanız, yüzünüzü görmenize yetecek boyutta bir ayna bu etkinlikte yanınızda olmasını istediklerimiz.

Atölyemizin eğitmenleri Esin Batal ve Gökhan Akdeniz'den kendi yolculukları ve uygulamaya dair notları aşağıda bulabilirsiniz.

Esin Batal;
İçimizdeki enerji bu kadar çok ve çeşitli iken onu keşfetmeyi nasıl bekletiriz? Ben bekletmedim. Bekletmek yerine hemen, burada ve şimdi ilgilenmeyi, onu odağa almayı seçtim. İçimizi, çıktığı kaynağı, bizi sarmaladığı çevremizi ve bunu hissetmeyi incelemeyi, onu anlamayı seçtim. Bu seçim beni ben yapan farkındalığım oldu. 1979 yılından bu yana bu farkındalığı hem çocukken okuduğum okullarda hem de gittiğim kentlerde yaşarken deneyimledim. Büyük bir çeşitlilik ve coşku gösteren insanlarla tanıştım. Bu deneyimler beni içine erken yaşta girdiğim çalışma hayatında destekledi ve kurumsal iletişim, bilişim, tekstil ve organizasyon alanında başarılı bir kariyere götürdü. Enerjileri anladıkça ve fark ettikçe bireysel adımlarıma önem vermeye karar verdim. Özel ilgi alanlarıma öncelik verip Qunatum Touch, Enerji anatomisi, duygusal bütünlük, sezgi meditasyonları, koçluk, Zen, danışmanlık alanlarına eğildim. İçlerinde bulundukça da uzmanlaşıp onları dilini daha net konuşmaya başladım. Bu başlangıcı da çevremdekilerle paylaşmaktan büyük bir mutluluk duyuyorum. Son Yıllarda katıldığım ve parçası olduğum hem yurt içi hem yurt dışı eğitimlerden bazıları:
Quntum Touch eğitim ve uygulamaları,
Enerji Anatomisi alanında çok çeşitli workshoplar ve eğitimler,
Dizim ve Konstelasyon Eğitimi,
Konstelasyon Festivali,
Dr. Travis Fox Hipnoz Eğitimi,
Human Design Eğitimleri,
Heal Your Life Workshop'ları,
Transformal, Şamanik, Meditasyonel Nefes Eğitimleri,
Bilinçli Farkındalık Workshop'ları,
NLP eğitim ve uygulamaları.


Gökhan Akdeniz;
Yolculuğumuz, yalnızca kim olduğunuzu bulmak değildir. Onu ne zaman bulduğumuz ve neden o anda bulduğumuz da eş derecede önemli. kim olduğumuz Bunlarla da çok etkili bir bağlantı içindedir. Bütün bir evrenin tek bir varlık olduğu bir yerde "ben" nasıl bir parçayım sorusunun cevabını aramayı kuvvetlendirici, çok yönlü bir çocukluğum oldu, 1979 yılında doğduktan sonra. Mimarlıktan mezun olduğumda tasarım okumanın güçlü zehri ile her şeyin birbirinden farklı bir bütünlüğü olduğunu anlayınca kalbimin attığı diğer alanlara geçmeye başladım. Uzunca bir süre, tasarım, güzel sanatlar ve eğitim alanında etkinlik gösterdikten sonra daha farklı bir coğrafyaya adım atıp, ilerlemeyi öğrendim. Birçok şirketin serbest eğitimcisi olarak çalıştıktan sonra kendi özel çalışmalarıma derinlik verdim. Şu anıma katkıda bulunmak üzere çoğunluğu kişisel, bireysel özel programlar olarak ve uzmanlarına yardımcılık ve gözlemcilik yolları ile meditasyon, Quantum, Chöd, Tai Chi, Qi Gong, nefes, bilinçli farkındalık, Gene Keys, Human Design, Quantum Touch, sezgisel biliş, aile ve ilişki koçluğu ve mutluluğu programları ile kurumsal hayatın liderlik, yönetim, başarı ve performans ilişkileri bazıları olacak şekilde birçok bilgi, teknik ve alanlarda etkinlik, eğitim ve uygulayıcıklarda bulundum.
2010-2015 yılları arasında katıldığım ve verdiğim yurtiçi ve yurtdığı eğitimlerden bazıları:
Dizim ve Konstelasyon Eğitimi
Duygunun Anlamını Aramak Workshop'ları
Konstelasyon Festivali
Dr. Travis Fox Hipnoz Eğitimi
Gestalt Koçluğu Eğitimi
James Mapes Quantum Hayal Gücü Workshop'ları
Human Design Eğitimleri
Heal Your Life Workshop'ları
Transformal, Şamanik, Meditasyonel Nefes Eğitimleri,
Bilinçli Farkındalık Workshop'ları.

Atölye Tarih ve Saati: 27 Mayıs 2016 Cuma
18:30 - 21:30

Ücret: 110 TL + KDV
Bilgi için; info@yoganewvita.com - 0 (242) 323 81 46

ETKINLIK RESIMLERI

Antalya

BENZER ETKINLIKLER

Konser | Deep Purple

Konser | Deep Purple

5 Temmuz0 Kişi Katılıyor

Müzik tarihinin gelmiş geçmiş e...

Antalya'da Dünya Futbol Yıldızları Maçı

Antalya'da Dünya Futbol Yıld...

16 Temmuz1 Kişi Katılıyor

1.GÜN
Günboyu Havalimanı-...

Konser |  Dimitri Vegas and Like Mike Konseri

Konser | Dimitri Vegas and Li...

15 Temmuz1 Kişi Katılıyor

DJ Mag tarafından 2015 senesinin ...

Gösteri | Ata Demirer Gazinosu

Gösteri | Ata Demirer Gazinos...

25 Temmuz2 Kişi Katılıyor

Ata Demirer, kış sezonunda kapal...

YORUMLAR

Bilgi Yorum yazabilmek için foving uygulamasını kullanmanız gerekli.
Foving Android Foving IOS

Foving


Foving, Antalya için geliştirilmiş bir şehir ve etkinlik rehberidir. Şehir'de olan biten herşeyi takip etmek için uygulamamızı indirmeyi unutmayın...

Foving, © Copyright 2014 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır
Bu sitenin alt yapısı Fon Perde tarafından sağlanmaktadır. Toplam ziyaretçi sayısı : 44569