DUYURU

#Foving'in tüm özelliklerinden faydalanabilmek ve #Antalya'yı takip etmek için mobil uygulamamızı ücretsiz indirin ve şehrinize katkıda bulunun.

Foving uygulaması sayesinde şehrindeki tüm #Etkinlik #Konser #Gösteri #Festival #Yarışma #Eğlence #Parti gibi etkinlikleri takip edebilir, #Mekanlar hakkında bilgi alıp kampanyalardan yararlanabilir veya şehrin en iyilerini keşfedip civardaki yeni insanlar ile tanışabilirsin.

ÜCRETSIZ INDIR

Foving Android Foving IOSKAMP

Kamp - Yaz Kampı17

Yurt içerisinde ve Yurt dışarısında eğitim faaliyetlerini yürüten Dernegimiz Üniversite öğrencilerini kampa davet ediyor.

DIŞARI ÇIK

Aura Club81

Gece Kulübü - Bar - Eğlence

KEŞFET

Teras Piknik36

Köy Kahvaltısı - Doğa Manzarası - Piknik Alanı

LISTELER

Şehrin En Iyi Balıkçısı98

Antalya'nın En iyi balık restaurantları sizce hangisi ve nerede ?

Bilgilendirme

Müzikal | Bollywood | Antalya

Müzikal | Bollywood

AntalyaEtkinlik0 Kişi Katılıyor2016-05-17 - 19:00:00
Etkinlik 17 - 18 Mayıs gününde 19:00:00 'da başlayacak.
(242) 247 87 27
Mah. Eski Hal Kavşağı, Evliya Çelebi Cd., 07010 Muratpaşa/Antalya
7. Uluslararası Antalya Tiyatro Festivali Bollywood Müzikali ile açılışı yapıyor.

Film, müzik, hikayeler ve dansın birbiriyle kaynaşmasıyla ortaya çıkan Bollywood Müzikali, seyirciyi filmsel bir yolculuğa çıkarırken kendinizi sadece Hindistan’da değil aynı zamanda bir Bollywood filminin içindeymiş gibi hissetmenizi sağlıyor. Yeni Hindistan’ın popüler kültürünü ve derin köklere sahip gelenekleri olan Bollywood kültürünü birleştiren gösteri, 1500’den fazla abartılı kostüm, 2000 aksesuar, büyülü ve içinizi kıpır kıpır edecek birbirinden güzel müzikler içeriyor. Bollywood’un en üst düzey koreografları olan Merchant Kardeşler tarafından yaratılan müzikalde, Oscar sahibi Milyoner filminin dünyaca ünlü Jai Ho adlı parçası da dahil olmak üzere Hindistan’ın son zamanlardaki en iyi müzikleri yer alıyor. Şimdiye kadar anlatılan en büyük aşk hikayesinin arayışı… Gösterinin ilk yarısında uluslararası bir gazeteci olan ve Bombay’a Bollywood fenomenine tanıklık etmek ve şimdiye kadar bir filmde anlatılan en büyük Hindistan’a özgü aşk hikayesini keşfetmek için gelen Varsha’nın hikayesi anlatılmaktadır. Varsha, mücadele içindeki bir oyuncu olan Arjun’la tanıştığında onun kaderindeki gerçek aşkı olduğunu anlar. Arjun, oldukça yoğun olan işini geride bırakması ve Hindistan’ı önyargısız bir şekilde keşfetmesi koşuluyla Varsha’ya gerçek Hindistan’ı göstereceğine söz verir. Onu bir tren yolculuğuna çıkarır ve Hindistan’ın tüm renkliliği ve canlılığına tanıklık etmesini sağlar. Hikaye kraliyet ailesine özgü bir gösteriş içinde çölde gerçekleştirilen Bollywood tarzı muhteşem bir düğün ile sona erer.

Antalya Uluslararası Tiyatro Festivali kapsamında olan oyun; 17 ve 18 Mayıs'ta Haşim İşcan Kültür Merkezi'nde sahnelenecek.

ETKINLIK RESIMLERI

Antalya

BENZER ETKINLIKLER

Konser | Deep Purple

Konser | Deep Purple

5 Temmuz0 Kişi Katılıyor

Müzik tarihinin gelmiş geçmiş e...

Antalya'da Dünya Futbol Yıldızları Maçı

Antalya'da Dünya Futbol Yıld...

16 Temmuz1 Kişi Katılıyor

1.GÜN
Günboyu Havalimanı-...

Konser |  Dimitri Vegas and Like Mike Konseri

Konser | Dimitri Vegas and Li...

15 Temmuz1 Kişi Katılıyor

DJ Mag tarafından 2015 senesinin ...

Gösteri | Ata Demirer Gazinosu

Gösteri | Ata Demirer Gazinos...

25 Temmuz2 Kişi Katılıyor

Ata Demirer, kış sezonunda kapal...

YORUMLAR

Bilgi Yorum yazabilmek için foving uygulamasını kullanmanız gerekli.
Foving Android Foving IOS

Foving


Foving, Antalya için geliştirilmiş bir şehir ve etkinlik rehberidir. Şehir'de olan biten herşeyi takip etmek için uygulamamızı indirmeyi unutmayın...

Foving, © Copyright 2014 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır
Bu sitenin alt yapısı Fon Perde tarafından sağlanmaktadır. Toplam ziyaretçi sayısı : 45770