DUYURU

#Foving'in tüm özelliklerinden faydalanabilmek ve #Antalya'yı takip etmek için mobil uygulamamızı ücretsiz indirin ve şehrinize katkıda bulunun.

Foving uygulaması sayesinde şehrindeki tüm #Etkinlik #Konser #Gösteri #Festival #Yarışma #Eğlence #Parti gibi etkinlikleri takip edebilir, #Mekanlar hakkında bilgi alıp kampanyalardan yararlanabilir veya şehrin en iyilerini keşfedip civardaki yeni insanlar ile tanışabilirsin.

ÜCRETSIZ INDIR

Foving Android Foving IOSKAMP

Kamp - Yaz Kampı17

Yurt içerisinde ve Yurt dışarısında eğitim faaliyetlerini yürüten Dernegimiz Üniversite öğrencilerini kampa davet ediyor.

DIŞARI ÇIK

Aura Club81

Gece Kulübü - Bar - Eğlence

KEŞFET

Teras Piknik36

Köy Kahvaltısı - Doğa Manzarası - Piknik Alanı

LISTELER

Şehrin En Iyi Balıkçısı98

Antalya'nın En iyi balık restaurantları sizce hangisi ve nerede ?

Bilgilendirme

Eğitim | Familie Flöz'ün Maskeleri | Antalya

Eğitim | Familie Flöz'ün Maskeleri

AntalyaEtkinlik0 Kişi Katılıyor2016-05-19 - 13:00:00
Etkinlik 19 Mayıs gününde 13:00:00 'da başlayacak.
(242) 247 87 27
Haşim İşcan Kültür Merkezi Prova Salonları Atölyeler
Bilet Al
Bu atölye çalışmasında amacımız; bir metin veya senaryo yazmak ya da kavramsal kuralları saptamak yerine, bir durumu ve karakteri ortaya çıkarmak ve geliştirmektir. Ve bu noktada maskeler devreye girer. Maskenin temel paradoksu (yüzün sabit bir şekilde kapatılması – genellikle ifadelerin farklılaşmasına olanak tanır ve karakterlere hayat verir) aktörde merak uyandıran ve onu heyecanlandıran unsurdur. Maske bir anda dudak bükebilir, hırslanabilir, afallamış, şaşırıp kalmış görünebilir veya sinirden kıpkırmızı kesilmiş olabilir. Maskenin durağan doğası ortadan kaybolur ve büyük bir canlılık ortaya çıkar. Senaryo gibi, maske yalnızca bir form değil aynı zamanda içeriktir. Maskenin anlam bütünlüğü provaların başlangıcından itibaren aktör ve maskenin özdeşleşmesine kadar geçen süreçte –her anlamda – “nihai” hedef için çok büyük önem arz etmektedir.

Not:
Özgeçmişler:
Sebastian Kautz:
Berlin’de doğmuştur. Leipzig Müzik ve Tiyatro Üniversitesi’nde oyunculuk üzerine araştırmalar yapmaktadır. Berlin’deki an der Parkaue Tiyatrosu ve Bremer Shakespeare Tiyatrosu’yla çalışmaktadır. Film ve dizi oyunculuğu, radyo programcılığı, atölye çalışması liderliği ve yönetmenlik yapmıştır. Almanya, sahneye koyduğu Atinalı Timon ile Londra’daki 2012 Dünya Shakespeare Festivali’ne katılmıştır. Yetişkinler için canlı müzik Bühne Cipolla eşliğinde figür tiyatrosunun kurucusudur. Familie Flöz oyuncusudur.

Frederik Rohn:
Filderstadt, Almanya’da doğmuş ve Windhoek, Namibia da büyümüştür. Essen Folkwang Sanat Üniversitesi’nde fiziksel tiyatro eğitimi almıştır. Lübeck Şehir Tiyatrosu ve Wiesbaden Devlet Tiyatrosu ile çalışmaktadır. Marburg tiyatrosunda yönetmenlik yapmaktadır. Renegade Tiyatrosunda 2003 yılından beri dansçı ve koreograftır. Bremen Tiyatrosunda 2012 den beri “Unusual Symptoms” (Olağan Dışı Belirtiler) adlı dans grubunun üyesidir. Famille Flöz’de aktör ve yazardır.

ETKINLIK RESIMLERI

Antalya

BENZER ETKINLIKLER

Konser | Deep Purple

Konser | Deep Purple

5 Temmuz0 Kişi Katılıyor

Müzik tarihinin gelmiş geçmiş e...

Antalya'da Dünya Futbol Yıldızları Maçı

Antalya'da Dünya Futbol Yıld...

16 Temmuz1 Kişi Katılıyor

1.GÜN
Günboyu Havalimanı-...

Konser |  Dimitri Vegas and Like Mike Konseri

Konser | Dimitri Vegas and Li...

15 Temmuz1 Kişi Katılıyor

DJ Mag tarafından 2015 senesinin ...

Gösteri | Ata Demirer Gazinosu

Gösteri | Ata Demirer Gazinos...

25 Temmuz2 Kişi Katılıyor

Ata Demirer, kış sezonunda kapal...

YORUMLAR

Bilgi Yorum yazabilmek için foving uygulamasını kullanmanız gerekli.
Foving Android Foving IOS

Foving


Foving, Antalya için geliştirilmiş bir şehir ve etkinlik rehberidir. Şehir'de olan biten herşeyi takip etmek için uygulamamızı indirmeyi unutmayın...

Foving, © Copyright 2014 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır
Bu sitenin alt yapısı Fon Perde tarafından sağlanmaktadır. Toplam ziyaretçi sayısı : 45645